Ana Sayfa / / Op.Dr. Burcu ÇETİNKAYA
Op.Dr. Burcu ÇETİNKAYA

Op.Dr. Burcu ÇETİNKAYA

Türkçe , İngilizce
Op. Dr. Burcu ÇETİNKAYA,  İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ni bitirdi.  Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası yaptı.Klinik Psikoloji üzerine  Yüksek Lisans ve Doktora yaptı.Hipnoterapi,Fonksiyonel Tıp ve  Wellbeing üzerine  sayısız eğitim aldı.

Op.Dr. Burcu ÇETİNKAYA

Op. Dr. Burcu ÇETİNKAYA, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Anestezi ve Reanimasyon , Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası yaptı. 2015 yılında İsviçre Riccon Academy Psikoloji Eğitimi ve Cinsel Terapi Danışmanlığı konusunda sertifikasyonunu tamamladı. 2017 yılında Hipnoz ve Hipnoterapi Eğitimi aldı. 2018 yılında Amerika’da Pasific Üniversitesi’nde Psikoterapi CEO Sertifikasyon ve Mesleki Eğitim Akreditasyonunu tamamladı. Akademik eğitimlerine paralel olarak Uluslararası Bilimsel Hipnoz, Hipnoterapi, Regresyon Hipnoterapisi, 2019 yılında Doğum Koçluğu ve Eğiticiliği Eğitimi, Estetik ve Kozmetik Jinekoloji Eğitimi, Psikoterapide ve Cinsel Terapide Hipnoterapi ve Hipnoz Teknikleri Eğitimini , 5 Paths Analitik Hipnoterapi, İleri Düzey Hipnoz Eğitimi, EFT Duygulara Odaklanma Terapisi , 2021 yılında Başkent Üniversitesi İlişki ve Aile Danışmanlığı , NLP ve EFT Eğitimini, Yaşam Koçluğu Eğitimini; Freud Universitat’ta Hipnoterapi Uzmanlığı , Yönetici Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Siyaset Koçluğu, Yaşam Koçluğu ve Biometrik Yüz Okuma Eğitimini tamamladı ; Dublin Üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamladı.TC Sağlık bakanlığı GETAT (Ozon terapi , Mezoterapi, Hipnoterapi ) ve Medikal Estetik eğitimlerini tamamlayarak resmi GETAT uygulama yetkisini almıştır.  MEB Onaylı Aile Ve İlişki Danışmanıdır.  Uluslararası sertifikalı Regresyon Terapistidir.Türkiye’de ulusal ve uluslararası birçok büyük kurum için çalışmakta, seminer ve eğitimler vermekte, workshoplar düzenlemektedir. Profesyonel iş yaşamındaki bir çok kişiye Hipnoterapi,Regresyon Terapisi ,  Fonksiyonel Tıp ve Wellness danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Bir çok üniversite ve kongrede konuşmacı olarak yer almıştır. Hayatı boyunca cehaletle savaşmanın tek yolunun eğitim almak, bilim ve teknoloji ışığında ilerlemek olduğuna inanarak çalışmalarına devam etmektedir. Son yıllarda sağlıklı kalmanın hasta olduktan sonra tedavi almaktan daha değerli olduğuna inancıyla Fonksiyonel Tıp Alanında özellikle Hipnoterapi , Regreyon Terapisi ve Wellness ile ilgili çalışmalar yapmaktadır.  ”Farklı olmak , Farklı Hissetmek , Farkıyla Fark Yaratmak ” İsteyen herkese rehber olmayı hedeflemiştir.

Randevu Al

Wellbeing Koçluğu

İnsan ruhu , bedeni , zihni ve hisleriyle var olan bir canlıdır. Bu faktörlerin hepsiyle bir bütündür. Mutlu olmak için ruh , beden ve zihin denge içinde olmalıdır. Wellbeing Uzmanlığı işte bütünsel olarak bizlerin sağlıklı olması , bir denge içinde olması amacıyla yardımcı olan uzmanlık dalı olarak ifade edilmektedir.Kişinin öz benliğini keşfetmesi , yaşamında bedensel , ruhsal sağlığını ve evrenle olan bağının farkına varması için yol göstericidir. Kendinize bir sorun . Yataktan zorla mı kalkıyorsun? , Hayat enerjini kaybettiğini , bazı şeylerin seni sömürdüğünü mü düşünüyorsun ? , Yorulduğunu hayatın stresleriyle nasıl başedeceğini bilmediğini mi düşünüyorsun ?, Kilo aldıkça alıyor ve vermekte zorlanıyor musun?, Zihnin içinde karmakarışık,düşünceler içinde boğuluyor musun?, Hayata eskisi gibi iyimser bakamıyor ve depresif haller mi yaşıyorsun?, İlişkilerini yönetmekte zorlanıyor ve kimseye anlatamıyor, bir çıkış yolu bulamıyor musun ?, Mutlu olmak için çok sebebin olduğunu biliyor ama bir türlü mutlu olmayı beceremiyor musun ? ve böylece uzayan bir listen mi var .. İşte Wellbeing uzmanı olan benle tanışmanın şu an tam zamanı .. Haydi başlayalım !
1500 50 Kredi
Süre 50 Dk.

Kadın Cinsellik Terapisi

Kadın Cinselliği hayat mutluluğu , ilişki ve aile düzeni için olmazssa olmaz durumlardandır. Bazen kişisel veya çevresel faktörler , bazen ise nedenini bilmediğimiz bilinçaltı durumlarından dolayı bu süreç etkilenir. Cinsel isteksizlik, Orgazm problemleri, Davranış sorunları, Vajinismus, Ağrılı cinsel ilişki, Tiksinti gibi bir çok problem zaman içinde karşımıza çıkabilir. Jinekolog olmam nedeniyle sadece kadın danışanlara hizmet verdiğimi belirtmek isterim. Sizin de bu tarz bir sorun nedeniyle desteğe ihtiyacınız varsa benimle iletişime geçebilirsiniz.
1500 50 Kredi
Süre 50 Dk.

İlişki ve Evlilik Danışmanlığı

İlişki ve Evlilik hayatımızda insan ilişkileriyle mutlu olma şeklimiz ve yaşam stilimizin belirleyicisidr. Bazen birileriyle konuşmak , anlatmak ve destek alma ihtiyacı duyduğumuz anlar olabilir. Neyi nasıl yönetmemiz gerektiği konusunda girdapta gibi hissettiğimiz zamanlar olabilir. Bir çıkış yolu aradığınız bir dönemdeyseniz ve mutlu olmak istiyorsanız benimle tanışabilirsiniz. Haydi başlayalım ..!
1500 50 Kredi
Süre 50 Dk.